ŠTĚSTÍ KŮRA

RECEPT NA KŮRU ŠTĚSTÍ

Chápu, že rozhodně nejsem jediný, kdo vyzrál tak trochu šíleně kolem obilí značky Fortunate Appeals. Sladké ovesné zrno, které je naloženo spolu s malými, zářivými marshmallow body. Naznačuji, že se to jako mladíkovi nelíbí?!

Poté začínají příjemné vzpomínky, stejně jako je příjemné se jednoduše posadit a užít si obrovskou misku mladých okamžiků. Nebo je dokonce všechny vytvořte přímo v rámci příjemných obchodů!

Moje dítě rozhodně nereptá a těší se z toho, co zbylo z balíčku! Zbytek jsem vytvořil přímo do řady jídel s tématem St. Patrick’s Time nebo dokonce s duhou, jako je tato Fortunate Appeals Bark a také moje Fortunate Appeals Marshmallow Deals with!

RECEPT NA KŮRU ŠTĚSTÍ

CO BUDETE POTŘEBOVAT

Kromě kuchařského listu olemovaného spolu s pergamenovou zprávou, misky a špachtle budete potřebovat pouze 3 komponenty, abyste si vysloužili tuto příjemnou a radostnou kůru!

Bílá lahodná čokoláda – vysoce kvalitní bílá lahodná čokoláda právníků, jako je Ghirardelli, je ve skutečnosti navržena pro vytváření bílé lahodné čokoládové kůry. Přesto jsem ve skutečnosti použil běžné značky spolu s ekvivalentní dokonalostí. Když mluvíte o své kůře s mladými lidmi, nerozlišují!
Fortunate Appeals Marshmallows – můžete si snadno zakoupit jedinečnou verzi Fortunate Appeals marshmallows, stejně jako Kraft nebo dokonce Jet-Puffed podobně poskytují volbu „pouze marshmallows“, která vytváří pracovní místa mnohem jednodušší! Nicméně vše, co potřebujete, je ve skutečnosti balíček Fortunate Appeals a také pár minut k výběru vašich marshmallows.
Tónování jídel – použijte sladké tónování nebo dokonce tekuté tónování jídel (volitelné). Tónování gelových pokrmů nefunguje tak, aby nádherně odstínilo vaši bílou lahodnou čokoládu.
Sypání – jsou vlastně také zcela volitelné, ale velmi příjemné! Pro mou Fortunate Appeals Bark jsem použil směs nonpareils, cukrových perel a posypů.

 

JAK VYRÁBIT KŮRU Z BÍLÉ ČOKOLÁDY

Během několika minut se vaše kůra Fortunate Appeals skutečně ochladí a vytvoří. Připravte se proto na radost z této nabídky na téma St. Paddy’s Day!

skákejte své bílé tyčinky na vaření lahodné čokolády přímo na kousky, které mají ve skutečnosti přibližně přesně stejný rozměr (pravidelně se tak budou mnohem více rozmrazovat).
Varná deska: Využijte techniku ​​duálního kotle k zahřátí lahodné bílé čokolády. Umístěte tepelně bezpečnou nádobu na přibližně 100 cm v hrnci. Zahřejte na nástroji a míchejte lahodnou čokoládu až do úplného rozmrazení.
Mikrovlnná trouba: Po smíchání zahřejte bílou lahodnou čokoládu po dobu 30 sekund. Pokračujte v vytápění domu v 15 – 22 2. periodách, promíchávejte mezi každým vytápěním domu a pokračujte až do úplného rozmrazení lahodné čokolády.
Pokud je nejpravděpodobnější, že stíníte část bílé lahodné čokolády, vložte jen počáteční ¾ rozmražené bílé lahodné čokolády na pečicí plech vyložený pečicím papírem. Nebo dejte všechno. Rozmraženou lahodnou čokoládu rozprostřete přímo do obdélníkové formy.
Odstínujte zbývající část spolu s tekutým tónováním jídel, použijte 1 – 2 snížení v závislosti na preferovaném odstínu. Rozmixujte, poté dejte přes základní úroveň lahodné čokolády.
Použijte párátko ke víření odstínů mezi sebou a také poskytněte vaší Fortunate Appeals kůru, pokud chcete.
Umístění Fortunate Appeals marshmallows přes vedení kůry.
(Volitelně) Zahrňte postřiky směrem k povrchu, abyste dosáhli radostného vzhledu.